Na ścianie w sypialni znajdują się dekoracje z mchu

Artykuł partnera.

Dom – miejsce, gdzie czujesz się najlepiej i dokąd zawsze chcesz wracać. Wyrażasz swoje przywiązanie słowami „nie ma jak w domu”. Chcesz mieć takie wyposażenie i takie ozdoby, które uczynią dom przyjemnym azylem. Szukasz więc rzeczy dopasowanych do Ciebie. Być może to dekoracje z mchu sprawią, że powiesz: „Tak, to mój klimat!”.

Z naturą za pan brat

Zamykasz okno ze złością, bo kos na pobliskim drzewie „drze się” czy rozkoszujesz się dźwięcznymi świergotami?

Jesienią irytuje Cię stos liści zalegających pod drzwiami czy z zachwytem wyszukujesz najpiękniejszych okazów?

Niektórzy widzą w przyrodzie tylko mankamenty, inni natomiast są pod wpływem jej uroku.

Jeśli jesteś w tej drugiej grupie – fanów natury – dekoracje z mchu dadzą Ci mnóstwo satysfakcji. Zachwyci Cię miękkość, zapach i właściwości mchu chrobotka. Spodoba Ci się żywa ozdoba na ścianie. Możesz traktować ją jako swój wyraz szacunku, uznania i podziwu dla świata przyrody.

Jeżeli marzysz o klimacie natury w swoim domu, to dekoracje z mchu chrobotka będą doskonałym wyborem.

Klasyka i oryginalność w jednym

Masz ochotę na coś nowego, a jednocześnie czujesz, że pewnych granic nie przekroczysz? Nie wszyscy z łatwością decydują się na odskocznię od normy. Nie każdy ma siłę znosić krytyczne spojrzenia czy odpowiadać na krępujące pytania. Klasyka jest zdecydowanie „bezpieczniejsza”.

Dekoracje z mchu są łagodnym połączeniem klasycznego bezpieczeństwa i pewnej oryginalności:

 1. Klasyka:
 • forma obrazu na ścianę,
 • kształty wycięte z płyty ciemnego koloru,
 • tematyka flory i fauny.
 1. Oryginalność:
 • kontrastowe kolory,
 • połączenie płyty z naturalnym mchem (porostem),
 • określony, ale nietypowy kształt.

Obraz na ścianie to normalna rzecz, ale jego typ może zaskoczyć. Dekoracją z mchu zrobisz duże wrażenie. Nie tylko wizualnie – naturalny element obrazu (mech) zachęca bowiem do zaangażowania innych zmysłów.

Obraz, którego z przyjemnością dotykasz i którego zapach kojarzy się z leśną kąpielą? To niezwykłe i całkiem przyjemne doznania.

Z szacunkiem dla zdrowia

Wszędobylstwo sztucznych materiałów nie sprzyja zdrowiu. Tym bardziej dom niech stanie się ostoją bezpieczeństwa. Niewiele zdziałasz w pracy, sklepie czy szkole, ale u siebie – hulaj dusza. Ozdób swoje wnętrza tak, by służyły Twojemu zdrowiu. Przy okazji niech będzie komfortowo, pięknie i nowocześnie.

Dekoracje z mchu wpasowały się idealnie w potrzeby człowieka, który chce połączyć nowoczesność z troską o swoje zdrowie.

Nie rezygnując z pięknego, nietuzinkowego wyglądu ozdoby, dostarczasz sobie sporo dobra, gdyż mech chrobotek stoi na straży komfortowego oddychania:

 • filtruje powietrze w Twoim pokoju,
 • zmniejsza ilość toksyn, kurzu i alergenów (pochłania je),
 • reguluje wilgotność.

Poza tym przy chrobotku masz większe szanse się zrelaksować – samo patrzenie na niego regeneruje oczy i uspokaja rozbiegany umysł.

Jeśli zatem dbasz o dobre samopoczucie i masz zamiar tworzyć klimat oscylujący wokół zdrowia, wybierz dekoracje z mchu.

Natura, ponadczasowość i zdrowie – Twoje klimaty

Nie od parady zeszła się tutaj ta trójca. Dzisiejszy człowiek dąży do tego, by jego środowisko było czyste. Chce żyć zdrowo, nie rezygnując z nowoczesnych – wygodnych i pięknych – rozwiązań.

Czujesz ten klimat – zdrowy, naturalny, ponadczasowy? A może wszystkie trzy są Ci bliskie? Dekoracje z mchu polecają się na tę okoliczność. Zajrzyj na tropicalgarden.pl po więcej mszanych inspiracji.

Written by 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.