Artykuł partnera.

Żyjemy w ciągłym pędzie, a czas płynie tak szybko, że nie chcemy go marnować. Najnowsze rozwiązania technologiczne w domach pomagają współczesnemu człowiekowi, nie tylko go zaoszczędzić, ale wprowadzają komfort do życia. Urządzenia do łazienki od Jaquar są stworzone po to, by żyło się mądrzej i wygodniej.

Producent sprzętu do łazienki Jaquar dobrze wie, jak ważne jest, by sprzęt, z którego korzysta konsument miał inteligentne rozwiązania technologiczne. Firma wyposaża ponad 2,4 mln łazienek rocznie i  liczba zadowolonych odbiorców ciągle się powiększa. Jaquar tak dobrze zna potrzeby swoich klientów, że dopasuje je do ich stylu życia i potrzeb.

Woda taka, jaką lubisz

Inteligentnym rozwiązaniem od Jaquar jest automatyczny dobór parametrów wody i jej przepływ podczas kąpieli pod prysznicem. Nie ma co marnować czasu i nerwów na brak takiego systemu w łazience. Ta magiczna chwila, jaką jest prysznic Artize ShowerTronic iV6 jest właśnie taka dzięki systemowi, który ma wiele funkcji zapewniających, że woda i jej przepływ jest dokładnie taka jak lubisz. Odpowiedź tkwi w zaawansowanej technologii ukrytej w pięknym, a zarazem prostym, panelu sterującym – perfekcyjnie równoważącym prostotę obsługi z technologicznym zaawansowaniem. Ten innowacyjny, elektroniczny, termostatyczny system mieszania zaopatrzonym jest  w 6 zaworów i wiele sensorów, które są połączone z mistrzowskim oprogramowaniem zawiadującym wszystkimi operacjami prysznica.

Zasilanie bez względu na dostawy prądu

Nowoczesne technologie w coraz większej liczbie obszarów wkraczają do naszych domów i łazienek, by podnieść komfort życia i zminimalizować ewentualne problemy związane ze sprzętem. Dlatego ShowerTronic iV6 od Jaquar jest  wyposażony  w niezależne zasilanie, które zapewnia nieprzerwaną pracę, nawet podczas przerw w dostawach prądu. System ten zapewnia również walory dotyczące funkcjonalności i bezpieczeństwa, takie jak: podgrzewanie, automatyczne czyszczenie, termiczną dezynfekcją, wyświetlanie ostrzeżeń i automatyczne odłączenie.

Zdalne sterowanie deszczownicą

Deszczownica to kolejny element, bez którego nie istnieją inteligentne rozwiązania w łazience. To element prysznica, który dzięki rozproszeniu strumienia wody zapewnia efektowaną kąpiel. Jaquar w swojej kolekcji oferuje zdalnie sterowne oświetleniem LED i chromoterapią, czyli koloroterapią, leczeniem kolorami stosowanymi  już w starożytności. Dzięki temu kąpiel będzie działać nie tylko na ciało, ale i  psychikę. Do tego deszczownica wyposażona jest w 4 rodzaje strumienia: Rain, Intense, Bold Massage oraz efekt mgiełki (4 dysze).

Drobne innowacyjne elementy w łazience

To przede wszystkich zastosowane przez Jaquar innowacyjne szkliwo antybakteryjne stosowane w miskach i umywalkach. Tworzy silną barierę, która zapobiega gromadzeniu się bakterii i zarazków. Dodatkowo pokrywa powierzchnię ceramiki powłoką trwałą i wysoce odporną na zabrudzenia. Kształt to też element bez którego trudno mówić o nowoczesnych rozwiązaniach. Deska Jaquar jest odporna na zmiany temperatury, nie  odkształca się ani nie rozwarstwia przy użyciu. Nie zapominajmy też o kolejnych drobiazgach, czyli zaworach odłączeniowych i termostatach bez których baterie prysznicowe Thermatic nie mogłyby zapewnić jednakowej temperatury przez cały czas trwania natrysku.

Smart łazienka to już niezbędny element

Technologia wkracza do naszego życia wszędzie. W produktach łazienkowych Jaquar poszukuje najlepszych rozwiązań funkcjonalnych. Dla firmy tworzą światowej sławy design’erzy, dzięki czemu produkty Jaquar i Artize spełniają nie tylko światowe parametry dotyczące ergonomii i funkcjonalności, ale stanowią ich perfekcyjną syntezę, przez co są niezastąpione w domu współczesnego człowieka. Bez nich staje się on bezradny i niepotrzebnie traci czas.

Jaquar Group to firma założona w 1960 roku. Jej strategia opiera się na najwyższych standardach jakości, estetyce i dążeniu do przekraczania oczekiwań klientów. Obecnie Jaquar Group jest obecna w Polsce ze swoimi produktami w segmencie łazienek premium i luksusowych z markami Jaquar i Artize Zarówno dla sektora mieszkaniowego, jak i handlowego na całym świecie, jako jedno miejsce docelowe dla wszystkich produktów łazienkowych.

https://www.jaquar.pl/

Written by 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.