minimalistyczny szklany daszek nad drzwiami domu

Artykuł partnera.

Właściciele lokali usługowych oraz osoby projektujące budynki dla urzędów, biur czy sklepów bardzo często decydują się nowoczesne daszki szklane umieszczone nad drzwiami wejściowymi. To komfortowe i jednocześnie estetyczne zabezpieczenie zarówno wchodzących do budynku osób, jak i znajdujących się pod nimi przedmiotów. Co warto wiedzieć o takim rozwiązaniu i gdzie rzeczywiście się sprawdza? Poznaj zalety daszków szklanych.

Minimalistyczne daszki szklane są projektowane w taki sposób, by można było docenić je zarówno za funkcjonalność, jak i estetykę. Wpisują się w obecnie dominujące trendy architektoniczne, zapewniają dużą trwałość i potrzebną o każdej porze roku ochronę. Nie da się ukryć, że zarówno ich jakość, jak i wygląd, są znacznie poprawione względem stosowanych przez lata alternatyw z tworzywa sztucznego. Przekonaj się, co je wyróżnia i sprawdź, gdzie znajdują swoje zastosowanie we współczesnym świecie.

Daszki szklane – gdzie są wykorzystywane?

Dotychczas daszki szklane kojarzyły się przede wszystkim z lokalami usługowymi. Nic w tym dziwnego, bowiem rzeczywiście najczęściej decydują się na nie właściciele małych sklepów czy niedużych biur. Montowane nad drzwiami wejściowymi sprawiają, że przychodzący do nich klienci mogą skryć się przed nieprzyjemnie zacinającym deszczem. Warto podkreślić, że dla przedsiębiorstwa mogą one stać się również szansą na wyróżnienie się z tłumu. Należy bowiem pamiętać, że szkło daje możliwość barwienia czy naniesienia wybranego wzoru.

Daszki szklane znajdują swoje zastosowanie także w biurowcach. Podobnie jak w przypadku lokali usługowych, są montowane nad drzwiami wejściowymi, by zabezpieczać pojawiające się osoby przed deszczem, wiatrem, śniegiem czy słońcem. Jednocześnie stanowią także ochronę przed negatywnym wpływem promieni na stan techniczny samych drzwi czy tabliczek informacyjnych znajdujących się przy nich. Okazuje się więc, że szklany daszek może przyczynić się również do oszczędności – nie będziecie zmuszeni tak często wymieniać przedmiotów informujących o obecności waszej firmy w danym budynku.

Kierując się tą samą myślą, na daszki szklane decydują się również inni przedsiębiorcy. Nierzadko montują je właściciele hoteli czy restauracji, którym w sposób szczególny zależy na tym, by odwiedziny w ich lokalu wiązały się dla klienta z wyłącznie miłymi doświadczeniami.

Nowoczesne, minimalistyczne daszki szklane można zauważyć również nad wejściami do klatek w blokach. To szansa, by na spokojnie poszukać kluczy, które zawsze w najmniej odpowiednim momencie potrafią zawieruszyć się na dnie torebki. Z tego względu docenili je także właściciele domów prywatnych. Należy bowiem zauważyć, że właściciele budynków o modernistycznej bryle bardzo często montują daszki nad drzwiami wejściowymi czy garażowymi. Trzeba przyznać, że naprawdę pięknie się tam prezentują.

Gdzie zamówić daszki szklane?

Minimalistyczne daszki szklane to rozwiązania wykonane ze szkła hartowanego, które wyróżnia niebywała trwałość. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne i nie zrywają się pod wpływem obciążenia. Co istotne, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, nie niszczeją na skutek długiej ekspozycji na promienie słoneczne. Podczas gdy odpowiedniki z tworzywa sztucznego nadgryza ząb czasu, szklane projekty nie zawodzą również pod względem estetycznym. Należy jednak pamiętać, by wybierać te, które pochodzą od dostawcy z dużym doświadczeniem i odpowiednią wiedzą.

Niezależnie od przeznaczenia daszków szklanych, które zamawiasz, zawsze wybieraj wyłącznie te rozwiązania, które wyróżnia wysoka jakość. Rekomendujemy więc skorzystanie z usług firmy AVIS, której zespół tworzą specjaliści mogący pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w pracy z polskim klientem oraz szeroką wiedzą branżową. Znajdą typowe dla naszego kraju potrzeby i są w stanie dobrać dla ciebie rozwiązanie szyte na miarę twoich potrzeb. W ich ofercie znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości produkty, które stanowią połączenie estetyki i funkcjonalności.

Written by 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.