Łazienka z zestawem prysznicowym

Artykuł sponsorowany.

Niemiecka marka Grohe jest liderem branży łazienkowej, oferując wysokiej jakości wyposażenie – w tym przede wszystkim armaturę łazienkową. Wśród szerokiej oferty jej produktów znajdują się także stylowe i niezwykle nowoczesne zestawy prysznicowe Grohe, które całkowicie zmieniają pojęcie komfortowej kąpieli pod natryskiem. Na czym polega wyjątkowość rozwiązań oferowanych przez Grohe?

Piękne, stylowe i funkcjonalne zestawy prysznicowe Grohe

Tym, co wyróżnia zestawy prysznicowe Grohe to przede wszystkim niezwykle szeroki wybór armatury o zróżnicowanym wzornictwie, na który składają się zarówno prysznice natynkowe, jak i podtynkowe. Ponadto Grohe oferuje szereg nowoczesnych technologii, za których sprawą armatura marki jest zarówno niezwykle trwała, jak i funkcjonalna, ekonomiczna pod względem zużycia wody oraz prosta w utrzymaniu czystości.

Ponadto decydując się na zestawy prysznicowe Grohe, otrzymujemy kompleksowe rozwiązanie w postaci kompletnych systemów natryskowych, na które składają się: bateria prysznicowa, słuchawka z wężem oraz deszczownica i w zależności od rodzaju montażu również drążek lub uchwyt na słuchawkę. Przy czym zestawy są w pełni harmonijne pod względem designu, stanowiąc świetnie dopasowaną całość i wspaniałą ozdobę każdej łazienki, przy zachowaniu swojej wysokiej praktyczności. Jak wysokiej?

Nowoczesność i pełna kontrola nad prysznicem – SmartControle

Jednym z nadrzędnych celów Grohe jest dostarczenie technologii, które sprawiają, że kąpiel pod prysznicem jest czystą przyjemnością. W ten sposób baterie prysznicowe Grohe, a także same natryski, są wyposażone w specjalne funkcje zapewniające pełną kontrolę nad przepływem i strumieniem wody oraz jej temperaturą.

Kwintesencją tego podejścia jest system prysznicowy SmartControl, gdzie do dyspozycji mamy m. in.: termostat, blokadę temperatury wody na bezpiecznym poziomie, system CoolTouch zabezpieczający przed oparzeniem się o baterię, regulację przepływu wody od oszczędnego po maksymalny czy system przeciwdziałający osadom wapiennym i zatykaniu się dyszy prysznica.

Zestawy prysznicowe oferowane przez Grohe to także chromowane wykończenie specjalną powłoką StarLight, która jest niezwykle trwała i prosta w utrzymaniu czystości, a także węże prysznicowe, które w końcu się nie skręcają (system Twistfree). A na tym jeszcze nie koniec.

Kolorowa armatura łazienkowa Grohe

Systemy prysznicowe Grohe odznaczają się również ciekawym wzornictwem, gdzie do wyboru mamy rozwiązania minimalistyczne, jak i niezwykle stylowe i oryginalne. Na uwagę zasługuje jednak zupełnie inny aspekt designu zestawów prysznicowych Grohe, którym jest ich dostępność w szerokiej palecie kolorystycznej.

Aktualnie kolorowa armatura robi prawdziwą furorę w branży dekoracyjnej, stając się świetnym sposobem na tworzenie wyjątkowych aranżacji łazienkowych. Grohe oferuje swoje prysznice zarówno w niezwykle stylowej czerni czy graficie, jak i przepięknej odsłonie miedzianej (np. Grohe Sunset). W połączeniu z wysoką funkcjonalnością, przepięknym wzornictwem i jakością wykonania, otrzymujemy zestawy prysznicowe, które przy każdej kąpieli pozwalają nam się czuć, jak w luksusowym SPA.

Written by 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.