Czajnik elektryczny SMEG

Artykuł partnera.

Dla wielu osób poranki nie są ulubioną porą dnia. Istnieje jednak sposób, aby choć trochę je umilić – pyszna kawa lub herbata przygotowana w wysokiej klasy czajniku sprawi, że uśmiech zagości na Twojej twarzy na resztę dnia.

Dla wielu osób poranki nie są ulubioną porą dnia. Istnieje jednak sposób, aby choć trochę je umilić – pyszna kawa lub herbata przygotowana w wysokiej klasy czajniku sprawi, że uśmiech zagości na Twojej twarzy na resztę dnia.

Czajniki SMEG z kolekcji 50’s – prostota i elegancja

Czajniki elektryczne SMEG są zaprojektowane nawet dla najbardziej wymagających wnętrz. Ich wykończenie w stylu retro przywodzi na myśl lata pięćdziesiąte ubiegłego wieku, w żadnym wypadku nie wyglądają jednak staroświecko. Szeroka gama kolorystyczna dostępnych czajników tej marki sprawia, że zwykły przedmiot użytkowy staje się jednocześnie elegancką dekoracją, pasującą do każdej kuchni.

Praktyczne funkcje czajników elektrycznych SMEG

Najbardziej charakterystyczną funkcją dla czajników elektrycznych SMEG jest możliwość regulacji temperatury wody. Używając dźwigni łatwo ustawimy, do ilu stopni woda ma zostać podgrzana – mamy tu do wyboru 50, 60, 70, 80, 90 lub 100 stopni Celsjusza. Jest to genialne rozwiązanie dla miłośników zielonej herbaty, którą, jak wiadomo, powinno się parzyć w ok. 70-80 stopniach. Co ważne, po zagotowaniu wody możemy przy pomocy przycisku włączyć opcję podtrzymywania temperatury. Ta funkcja sprawdzi się na przykład wtedy, kiedy nie chcemy co pół godziny grzać od nowa wody, by dorobić sobie herbaty.

Rozbudowany system zabezpieczeń czajników elektrycznych SMEG

Producent czajników elektrycznych SMEG w trosce o nasze bezpieczeństwo i komfort użytkowania dorzucił do nich jeszcze kilka przydatnych funkcji. Przede wszystkim nie musimy się martwić o to, że przez nieuwagę włączymy pusty czajnik i uszkodzimy go – w takiej sytuacji automatycznie się on wyłączy. Posiada też zabezpieczenie przed przegrzaniem, a chromowany uchwyt nie nagrzewa się, nie musimy więc zalewać ulubionego napoju w rękawicach kuchennych.

Precyzja wykonania – najważniejsze są detale

Dzięki nóżkom antypoślizgowym możesz postawić czajnik na każdym rodzaju blatu nie martwiąc się ani o uszkodzenie powierzchni, ani o przewrócenie urządzenia. Wygodny dziobek pozwoli Ci natomiast na precyzyjne wlanie wody nawet do najmniejszego kubka bez rozlewania jej dokoła. Dodatkowo obrotowa podstawa zapewni komfort użytkowania niezależnie od tego, czy jesteś prawo- czy leworęczny.

Czajnik elektryczny SMEG ma pojemność 1,7l, co odpowiada kilku filiżankom kawy. Dzięki temu nawet wypełniony wodą nie jest szczególnie ciężki, a sama woda gotuje się w nim szybciej niż we większych czajnikach. To niesamowicie praktyczne urządzenia, które każdy powinien wypróbować w swojej kuchni.

Written by 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.